Предмет: Физика,
автор: prostoak100
Визначити ККД машини, якщо за 1 цикл від нагрівача надходить енергія 500 Дж, холодильнику передається 400 Дж
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
ккд=1-Q(холодильниа)/Q(нагрівача)=1-400/500=0,2=20%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Milana2008111
Предмет: Русский язык,
автор: Кузя1712
Предмет: Беларуская мова,
автор: пчёлка146
Предмет: Українська мова,
автор: ikavaroksolana