Предмет: Физика, автор: leonenkodiana01

СРОЧНО!60 БАЛІВ!Нагрівник виготовлений з ніхромового дроту перерізом 0,9 мм² i довжиною 25 м. Напруга в мережі 120 В. Визначте силу струму в нагрівнику!

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 3,92А

Объяснение:

Дано:

S=0,9мм²

l=25м

ρ=1,1 Ом*мм²/м

U=120В

-----------

I-?

R=ρl/S=1,1*25/0,9=30,6 Ом

I=U/R=120/30,6=3,92А

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: оля1477
Предмет: Информатика, автор: yulduz199073