Предмет: Українська література, автор: Аноним

Твір за планомЗвичайний хлопчик Климко, який, пройшовши випробування, поборов свій страх і став сміливим.( тут розкажи про Климка: де живе, родина, чим займаються батьки, , як він ставиться до членів своєї сім*ї, хобі ому авторка називає його Паганіні тощо)

2. Риси характер Клима до зустрічі з прибульцями. Опиши перший вияв сміливості у хлопця

3. Перекажи найбільш цікавий для тебе епізод з твору , де хлопчик проявив себе сміливим, винахідливим, кмітливим

4. Як ти думаєш: Климко навчився бути сміливим чи завжди таким був? Чи можна виховати у собі сміливість?

5. Хто для тебе є прикладом сміливої людини? Розкажи про цю людину.

6. Чи ти вважаєш себе сміливим(сміливою)? Аргументуй свою думку

срочно даю 94 бали

Ответы

Автор ответа: vitalinazubik32
1

відповідь:

На наступний урок української літератури вчителька дала домашнє завдання прочитати повість Григора Тютюнника “Климко”. Чесно кажучи, я не дуже люблю уроки літератури й читати взагалі. Якесь нудне це заняття. Я б краще порозв’язував якісь задачі з математики – оце мені дуже подобається! Але якось так сталося, що саме цю повість я прочитав. Ми їздили на вихідні до бабусі і дорогою, в електричці, я й прочитав цю невеличку книгу. Чесно скажу – я був дуже вражений! В мене ледь сльози на очі не виступили, але я стримався, бо недобре такому дорослому хлопцю плакати, та ще й на людях. Тепер, думаю, варто поділитись моїми враженнями.

Повість “Климко” розповідає про життя хлопчика Климка, який жив під час Великої Вітчизняної війни. Це були надзвичайно важкі і страшні часи! Загарбники знущались над людьми, забирали в них все до останньої крихти. Почався голод і треба було якось добути харчі. Климко знав, що їжу міняють на сіль, тому й вирішив добути солі. Варто згадати, що старався він не тільки для себе, але й для своєї вчительки Наталі Миколаївни та її маленької донечки Олі, для свого друга Зульфата.

З самого початку повісті я зрозумів, що життя під час війни було пекельно важким! Окрім того, що люди гинули від куль, вони ще й покидали цей світ через голод і хвороби. Головний герой залишився сиротою і я навіть уявити не можу як йому було важко! Спочатку смерть батьків, а потім і дядька Кирила зробила його зовсім самотнім.

Але ж ні! Він залишився добрим і відкритим і в своєму новому пристанищі часто приймав своїх друзів і бавився разом з ними. А потім заради своїх близьких він пішов по сіль, по суті – пішов на подвиг. Він знав, що йому загрожує страшенна небезпека дорогою до Слов’янська (саме тому він не дозволив Зульфату йти разом з ним), але все одно пішов, бо знав, що його допомоги потребують. Я захоплююсь його мужністю і силою духу! Він надзвичайно довго йшов до міста майже нічого не ївши! Його ноги вже відмовлялись йти, а в голові паморочилося від голоду, але він змушував себе йти далі. На базарі він заступився за дівчину перед поліцаєм, хоч і був не надто дорослим, але однозначно сміливішим, ніж той самий поліцай.

Похожие вопросы