Предмет: Химия,
автор: temahakcs
Обчислити масу кухонної солі та води,
необхідних для приготування розчину масою 12г з
масовою часткою солі 15%
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
m(соли)=m(розчину)•w(соли)= 12×0.15=1.8г
m(H2O)=m(розчину) - m(соли)= 12-1.8=10.2г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zwezdael
Предмет: Русский язык,
автор: nazarova99998
Предмет: Русский язык,
автор: MinersNT
Предмет: Математика,
автор: Elvira6555