Предмет: Физика,
автор: vdovicenkosulamita22
На якій висоті знаходиться тіло масою 435г і має потенціальну енергію 12дж. Виберіть відповідь найближчц до точної
Ответы
Автор ответа:
2
Eп = mgh
h= Eп/mg = 12/0,435*10= 12/4,35=2,75 м
h= Eп/mg = 12/0,435*10= 12/4,35=2,75 м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 12312Masha
Предмет: Українська мова,
автор: ritagaydak
Предмет: Окружающий мир,
автор: gachannatalya
Предмет: Английский язык,
автор: hjghdbhdmgf584
Предмет: Русский язык,
автор: vadimkat94