Предмет: Химия,
автор: korchemnamaryana
Яка кількість водню під час взамодії сульфатної кислоти з цинком якщо кількість речовини 0,5 моль
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
n(Zn)=0,5 моль
Найти:
n(H2)-?
Решение:
Zn+H2SO4=ZnSO4+H2
n(Zn)=n(H2)=0,5 моль
Ответ: n(H2)= 0,5 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Evgeniya211
Предмет: Русский язык,
автор: 25122
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: vikaivanova2003
Предмет: Математика,
автор: 1235563