Предмет: Химия,
автор: v9alina
До розчину масою 80 г з масовою часткою лимонної кислоти 0,3 добавили воду об'ємом 40 мл. Якою стала масова частка кислоти в розчині?
Пожалуста поможіть срочно !!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Ответ:
m(солі) = 80 * 0,15 =12г - маса солі
m(розч) =80+20 = 100 г - маса розчину
W(солі) = (12/100)*100 % = 12 %
Відповідь: 12 %
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: azk1976
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ali102
Предмет: Русский язык,
автор: ychkina82
Предмет: Математика,
автор: азик29
Предмет: Математика,
автор: dronovio5