Предмет: Химия, автор: sixmelnik

Срочно! Обчисліть яка маса солі утворюється при взаємодії натрій гідроксиду масою 8 г з магній бромідом. ​

Ответы

Автор ответа: viktorpolezaev62
0

Дано:

m(NaOH)= 8 г

Найти:

m(NaBr)-?

Решение:

2NaOH+MgBr2=2NaBr+Mg(OH)2

n(NaOH)=m/M= 8 г:40 г/моль= 0,2 моль

M(NaOH)=23+16+1=40 г/моль

n(NaOH)=n(NaBr)= 0,2 моль

m(NaBr)=n*M= 0,2 моль*103 г/моль=20,6 г

M(NaBr)=23+80=103 г/моль

Ответ: m(NaBr)= 20,6 г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: makssesim
Предмет: Українська мова, автор: andreyykalinic