Предмет: Химия, автор: creativekatiee

Обчисліть масу речовини, яка міститься у 400мл розчину з масовою часткою цієї речовини 60% і густиною 1,5 г/мл

Ответы

Автор ответа: slavaartemenkoa
8

Ответ:

Mрр=Mр-ну*W =400Mл*0.6=240

Объяснение:60%=0.6 якщо треба розчинник найти то 400-240 якщо розчинену речовину то будь ласка


slavaartemenkoa: хоть би серддечко поставили за старания
slavaartemenkoa: спасибки:3
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: КамилаРахмедова
Предмет: Математика, автор: Wasilisatikhonova