Предмет: Физика, автор: AnnaMaria8093

Друже поможи, яку силу треба докласти, щоб утримати під водою дерев'яний брусок масою 400 г? густина деревини 600 кг/м3, щіль

Ответы

Автор ответа: mishabalitskui20
1

Відповідь:

2,7 Н

Пояснення:

mg+F більше за ρgv

mg=4H

pgv= pвg*m/pт=1000*10*(0.4/600)=6,67 H

F=6.67-4=2.67 H

за такої сили брусок буде ще плавати, оскільки в дерева густина менша густини води, тому потрібно трішки збільшити силу, хочаб на 0.03 Н. За такої умови брусок буде втриманий

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: миаа1
Предмет: Геометрия, автор: russkioleg