Предмет: Физика,
автор: oradosteva
за який час двигун потужністю 400 Вт виконає роботу 6 кДж?
Ответы
Автор ответа:
0
P = A/t
t = A/P
t = 6000 Дж / 400 Вт = 150 с
Ответ: 150 с
t = A/P
t = 6000 Дж / 400 Вт = 150 с
Ответ: 150 с
Похожие вопросы
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: mak075
Предмет: Українська мова,
автор: luba20chuiko
Предмет: Математика,
автор: Mixuha
Предмет: Математика,
автор: geroinchik0man