Предмет: Химия, автор: levickavitoriaoleksa

СРОЧНО





Обчислити масову частку кислоти у розчині, на приготування якого взяли 15г кислоти і 85г води.​

Ответы

Автор ответа: onetfriend
1

Ответ:

w=15%

Объяснение:

M р-ра = m воды+ m кислоты = 85+15 = 100 г

w р-ра=(m кислоты / M р-ра)*100%=(15/100) * 100%=15%

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: TonCarFFi