Предмет: Химия,
автор: elviraasanova882
В реакцію з киснем вступив магнiй масою 240 г. Знайдіть су оксиду магнію, який утворився в результаті реакції.
( даю 30 баллов! )
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(Mg)=240 г
Найти:
m(MgO)-?
Решение:
2Mg+O2=2MgO
n(Mg)=m/M=240 г:24 г/моль=10 моль
M(Mg)=24 г/моль
n(Mg)=n(MgO)=10 моль
m(MgO)=n*M=10 моль*40 г/моль=400 г
M(MgO)=24+16=40 г/моль
Ответ: m(MgO)=400 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: кира468
Предмет: Русский язык,
автор: nuse4kalive
Предмет: Русский язык,
автор: artem1kl
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nikitosss51
Предмет: Математика,
автор: aleksandra785