Предмет: Математика,
автор: arinastar02
Допоможіть с задачею будь ласка Купили 10кг моркви й виготовили з неї 2л соку. Яка ціна 1 л соку, якщо 1 кг моркви коштував 8грн?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1л соку = 5кг
1л соку=5*8=40грн
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 123456666666666
Предмет: Русский язык,
автор: zdezde
Предмет: Русский язык,
автор: Vladislav1111362645
Предмет: Русский язык,
автор: MARGOgggggg