Предмет: Математика,
автор: Vikkiiissss
Ціна кілограма печива 37 грн.Скільки кілограмів печива купили,якщо за покупку заплатили 1) 29,6 грн 2) 125,8 грн
помогите пожалуйста.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1) 800г
2) 3400г = 3,4кг
Пошаговое объяснение:
37 / 1000 * 29,6 = 800
37 / 1000 * 125,8 = 3400
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Моля0396
Предмет: Английский язык,
автор: msdarrria
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Лиза12367
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: vermolina24