Предмет: Химия, автор: mariasuhlak84

Потрібно приготувати розчин масою 320г з масовою часткою калій хлориду (КСІ) 3%. Обчисліть масу калій хлориду та води, які необхідні для приготування такого розчину.

Ответы

Автор ответа: arinatetta
1

Ответ:

9,6 г и 310,4 г

Объяснение:

m=320 г

w=3% (0,03)

масса хлорида калия:

m(KCl)=mw

m(KCl)=320*0,03=9,6 г

масса воды:

m(H₂O)=m(1-w)

m(H₂O)=320*(1-0,03)=310,4 г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: валерия536
Предмет: Окружающий мир, автор: Somannumber1
Предмет: Математика, автор: КямаляНуриева