Предмет: Физика,
автор: annaklacka2008
На яку висоту підняв людину масою 50 кг ліфт, якщо відомо, що при цьому була виконана робота 7,5 кДж?помогите
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
Объяснение:
Е = mgh
h = E/mg = 7500/10*50 = 7500/500 = 15 м
alexandrra2006:
помогите пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: 111FANTOM111
Предмет: Русский язык,
автор: ксю1310
Предмет: Английский язык,
автор: valya1215
Предмет: Математика,
автор: kisunya81882920
Предмет: Геометрия,
автор: sahakot2005