Предмет: Физика,
автор: sanyahuracan
Дубова колода об’ємом 0,2 м 3 плаває на поверхні води. Яку
силу треба прикласти до неї, щоб повністю занурити у воду?( густина
дуба – 800 кг/ м 3 ,густина води 1000 кг/ м 3 ) СРОЧНО!!!! 40 БАЛЛОВ
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 400Н
Объяснение:
Дано:
V=2м³
ρ1=800кг/м³
ρ2=1000кг/м³
g=10Н/кг
-----------------
ΔF-?
ΔF=Fa-P=ρ2*g*V-ρ1*g*V=gV(ρ2-ρ1)=10*0,2*(1000-800)=400Н
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ismailovasad20
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аgg
Предмет: Русский язык,
автор: Liza1999876
Предмет: Алгебра,
автор: lubov7791
Предмет: Русский язык,
автор: kater2017