Предмет: Химия,
автор: riodejaneiro
скільки грамів розчину з масовою часткою натрій гідроксиду 10% необхідно повної нейтралізації 200 грам 40%-го розчину оцтової кислоти
Ответы
Автор ответа:
25
x(г) 8г
NaOH +CH₃COOH⇒CH₃COONa +HOH
1 моль 1 моль
40г 60г
m( CH₃COOH)= 40*200:=8г
m( NaOH) =40*8:60=5.3
m( NaOH) 10%=0.53
NaOH +CH₃COOH⇒CH₃COONa +HOH
1 моль 1 моль
40г 60г
m( CH₃COOH)= 40*200:=8г
m( NaOH) =40*8:60=5.3
m( NaOH) 10%=0.53
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: lastok
Предмет: Русский язык,
автор: 777Alinka77
Предмет: Русский язык,
автор: Alenayacenko111
Предмет: Математика,
автор: GabdrahmanovaER