Предмет: Физика, автор: Andrey123432

Визначте опір показаної на рисунку ділянки електричного кола. Опори резисторів R1 = 100 Ом, R2 = R3 = R4 = 600 Ом.\

Приложения:

Ответы

Автор ответа: slganiev
0

Відповідь:

300 Ом

Пояснення:

∑R=R1+R2/3⇒100+600/3=300 Om

три однакових в паралель, тому 600/3=200   і один до них посідовно

 100+200=300   все просто.

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: Аноним