Предмет: Физика, автор: sofikocherhigovska

на яку відстань перемістили предмет масою 20 кг якщо була виконана робота 15,5 кдж?
Срочно!!!!

Ответы

Автор ответа: FAYNI4
0
Ответ:
77.5м
Объяснение:
F=m•g=20кг•10H/кг=200H
A:F=F•L:F=>L=A:F
L=200:15500=77.5м
Відповідь;77.5м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Хелд1