Предмет: Химия, автор: jindae

Обчисліть масу солі, що утвориться внаслідок пропускання карбон (ІV) оксиду,
об’ємом 44, 8 л(н.у.) крізь розчин кальцій гідроксиду.

Ответы

Автор ответа: viktorpolezaev62
2

Дано:

V(CO2)=4,48 л

Найти:

m(CaCO3)-?

Решение:

СO2+Ca(OH)2=CaCO3+H2O

n(CO2)=V/Vm=4,48 л: 22,4 л/моль= 0,2 моль

n(CO2)=n(CaCO3)=0,2 моль

m(CaCO3)=n*M=0,2 моль*100 г/моль=20 г

M(CaCO3)=40+12+16*3=100 г/моль

Ответ: m(CaCO3)=20 г

Похожие вопросы