Предмет: Физика, автор: AnDyBLa1r

Резистори з опорами 7Ом і 4Ом з’єднані паралельно. Визнач загальний опір ділянки кола, силу струму в другому резисторі й на всій ділянці кола, якщо сила струму в першому резисторі дорівнює 1А.

Відповідь заокругли до десятих.

R =
Ом

I2 =
А

I =
А

Ответы

Автор ответа: 555ai555
0

Ответ:

Объяснение:

U = I1 * R1 = 1*7 = 7 B

I2 = U / R2 = 7 / 4 = 1.75 A

I = I1+I2 = 1+1.75 = 2.75 A

R = U/I = 7 / 2.75 == 2.5 Ом

Похожие вопросы