Предмет: Физика,
автор: kalachbogdanua
Який тиск на підлогу чинить цеглина масою 5 кг площа великі грані 30000мм2?
даю 31 бал
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1667Па
Объяснение:
Дано:
m=5кг
g=10Н/кг
S=30000мм²=0,03м²
---------------
р-?
р=Р/S=mg/S=5*10/0,03=1667Па
kalachbogdanua:
можеш заглянути до мене в профіль там ще одне завдання, допоможи будь ласка, за нього даю 100 балів
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: аля537
Предмет: Английский язык,
автор: НичоТакПросто
Предмет: Английский язык,
автор: toplike
Предмет: Алгебра,
автор: nastya2787
Предмет: Математика,
автор: drug2006