Предмет: Физика,
автор: gramatika13
Тіло масою 1 кг, що рухається зі швидкістю 300 м/с вдаряється та застряє в нерухомому тіло масою 9 кг. З якою швидкістю можуть рухатись цi тiла разом?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m₁ = 1 кг
V₁ = 300 м/с
m₂ = 9 кг
V₂ = 0
_________
U - ?
По закону сохранения импульса:
m₁·V₁ + m₂·V₂ = (m₁ + m₂)·U
U = (m₁·V₁ + m₂·V₂) / (m₁ + m₂)
U = (1·300 + 9·0) / (1 + 9) = 300 / 10 = 30 м/с
Автор ответа:
2
Решение на листочке))
……………..
……………..
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: Софья0110
Предмет: Окружающий мир,
автор: Настюша292006
Предмет: Окружающий мир,
автор: 34323
Предмет: Биология,
автор: ametovlenur
Предмет: Биология,
автор: frozziColder