Предмет: Физика, автор: kovrigaivan3

Якої довжини має бути ніхромовий дріт із площею попе-
речного перерізу 1,1 мм², щоб під час проходження в ньому силою
1,8 А напруга на його кінцях була 7,2 В? Питомий опір ніхрому 110. 10-8 Ом.м.
струму​​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 4м

Объяснение:

Дано:

S=1,1мм²

I=1,8А

U=7,2В

ρ=110*10⁻⁸ Ом*м=1,1 Ом*мм²/м

-------------

l-?

R=U/I=7,2/1,8=4 Ом

R=ρl/S

l=RS/ρ=4*1,1/1,1=4м

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Школьник871
Предмет: Химия, автор: pngnik