Предмет: Физика, автор: 17bondart

Чому дорівнює путужність електричної лампи , через яку проходить струм 0,5А, якщо її опір 40 Ом? ( Дам 15)

Ответы

Автор ответа: denis20202022
1

Ответ:

20 В

Объяснение:

I = U/R

U = IR = 0.5*40 = 20 В

Автор ответа: slganiev
1

Відповідь:

10W

Пояснення:

P=U*I⇒I²*R⇒0.5²*40⇒0.25*40=10

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: Polina120508
Предмет: Математика, автор: артур667