Предмет: Физика,
автор: leshakozakk
ПРОШУ СРОЧНО
З якою швидкістю повинна летіти свинцева куля щоб при ударі об перешкоду вона нагрілась на 20 К, якщо 60% механічної енергії кулі переходить в її внутрішню енергію? Питома теплоємність свинцю 150 Дж/(кгК).
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано:
ΔT = 20 К; Δt = 20°C
η = 60% или η = 0,60
с = 150 Дж/(кг·К)
_____________
V - ?
Кинетическая энергия пули:
Eк = m·V² / 2
Количество теплоты:
Q = c·m·Δt
По условию:
η·Eк = Q
η·m·V² / 2 = c·m·Δt
η·V² / 2 = c·Δt
Скорость:
V = √ (2·c·Δt / η)
V = √ (2·150·20 / 0,6) ≈ 100 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Noob228567
Предмет: Английский язык,
автор: ирочка39
Предмет: Русский язык,
автор: pfgr
Предмет: Математика,
автор: makssp2007p8pksw
Предмет: История,
автор: offendebylife