Предмет: Физика,
автор: tanadavydova863
У газ опускають тіло массою 270г і об'ємом 309см³. Чи потоне тіло, якщо густина гасу дорівнює 800кг/м³
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
F = mg = 0.27 *10 = 2.7 Н
Fа = pVg = 800 * 0,0003 *10 = 8000 * 0,0003 = 0,24 Н
*300 см3
1 м3 = 1 000 000 см3
1 см = 0,000001 м
300 см3 = 0,0003 м3
F a < F - тело утонет.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: VRodionova
Предмет: Английский язык,
автор: ksushov
Предмет: Русский язык,
автор: 1234813
Предмет: Английский язык,
автор: Захар2006бог