Предмет: Физика,
автор: helga300908
!!Помогите пожалуйста!!
Знайдіть, з якою силою виштовхується бензином шматок скла об'ємом 15 см3.
Вважайте g = 9,8 Н/кг.
Результат округлити до десятих
F архімеда ≈ ? мН
Будь ласка, потрібна допомога
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: =0.1065(H).
Объяснение:
ρ=
V==
g=
ρ1=
- ?
1) Оскільки ρ>ρ1, тому що, >
, то тіло буде тонути у бензині.
2) Оскільки тіло буде тонути у рідині, то воно зануриться всім об'ємом.
3) =ρ1gV=
*
*
=0.1065(H).
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ктрилл2
Предмет: Русский язык,
автор: Lunnaya74
Предмет: Русский язык,
автор: alicezai
Предмет: Українська мова,
автор: hecan
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: naukesh123456789