Предмет: Физика,
автор: kaseta345
З якою силою натягнута сталева струна гітари, якщо її довжина 1 м, а діаметр та видовження становлять 1 мм. Деформацію вважайте пружною.З поясненням!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь: 157 Н
Пояснення:
Довжину струни поміряли вже в розтягнутому стані, тому , де L=1м (довжина), L₀ (довжина у нерозтягнутому стані!), x = 1мм = 10⁻³ м (видовження).
Деформація пружна, отже працює закон Гука.
,
де E - модуль Юнга, S - площа поперечного перерізу.
Із таблиць E(сталі) = 200 ГПа = 200 * 10⁹ Па
F = 157,23686954903870062375592508907 Н ≈ 157 Н
deniokiev:
а якби умова звучала таким чином: === На сталевому тросі довжиною 10 м та діаметром перерізу 2 см рівномірно піднімать груз масою 5,4 т. Визначте видовження троса. === Яку тут формулу треба використовувати, підкажіть, плз?
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: andrey3400
Предмет: Русский язык,
автор: алекс685
Предмет: Русский язык,
автор: никишонок
Предмет: Математика,
автор: Robo2004
Предмет: Математика,
автор: nickayaoksana