Предмет: Физика,
автор: tdaun038
Срочно
15. 50 г ртуті, що має температуру 270С, перетворили на пару. Яку кількість теплоти надали ртуті? (Температура кипіння ртуті 3570С, питома теплота пароутворення ртуті кг МДж 0,3 ).
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 15609Дж
Объяснение:
Дано:
m=50г=0,05кг
t1=270°C
t2=357°C
c=140Дж/кг°С
L=0,3*10⁶Дж/кг
-----------------
Q-?
Q=cm(t2-t1)+Lm=140*0,05*(357-270)+0,3*10⁶*0,05=15609Дж
zybkov1950:
t2=357°C а не t2=3570°C
Автор ответа:
0
Відповідь: 15, 552 кДж
Пояснення:
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: никишонок
Предмет: Английский язык,
автор: tatuha555
Предмет: Окружающий мир,
автор: homyakell
Предмет: Алгебра,
автор: pronolya
Предмет: Геометрия,
автор: jamalovasem