Предмет: Физика, автор: kolyada37

2. Два резистори опором 6 Ом і 4 Ом з’єднані в колі паралельно. та приєднали до джерела 4,8 В.Яка кількість теплоти виділиться в кожному резисторі за 1 хв? Знайти також спільний опір та сили струму в кожному з резисторів і спільну силу струму.​

Ответы

Автор ответа: p15
1

Ответ:

R1=6 Ом

R2=4 Ом

U=4,8 В

t=60c

_____________

Q1

Q2

Rрез

I1

I2

Iрез

Объяснение:

Q= U ⋅ I ⋅ t =U²t/R

Q1=(4.8)²*60/6=230.4 Дж

Q2=(4.8)²*60/4=345.6 Дж

Теперь лучше с током

I=U/R

I1=4.8/6=0.8A

I2=4.8/4=1.2A

Iрез=I1+I2=0.8+1.2=2A

Rрез=U/Iрез=4.8/2=2.4 Ом


kolyada37: Спасибо!
anna070309: помогите пж с физикой
anna070309: умоляю
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Васька111111111