Предмет: Физика, автор: maserovskaaulianna

тіло за одну хвилину проїхало 300 метрів в стані спокою.
знайти прискорення руху та швидкість тіла в кінці.
30 балів.​

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Итак 1 минута = 60 секунд

скорость = расстояние/время = подстовляем 300/60 = 5м

ускорение = достигнутое ускорение тела  a= V/t =

300/5 = 60 м/с

Ответ:   60 м/с

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: қарлығаш2
Предмет: Алгебра, автор: dasaolegkosta