Предмет: Физика, автор: yaroslavkovalchyk200

Визначте ККД електричного двигуна, що за напруги 250 В і сили струму 4 А за 20 с піднімає вантаж масою 100 кг на висоту 10 м. Прискорення вільного падіння прийняти рівним 10 Н/кг. Відповідь записати у відсотках.​

Ответы

Автор ответа: cvb115
0

Ответ:

ККД=Акор/Апов×100%

Акор=mgh

Aпов=UIt

ККД=mgh/UIt ×100%

ККД=100•10•10/250•4•20 ×100%=10000/20000*100%=50%

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: надежда348
Предмет: Русский язык, автор: davidovichd04