Предмет: Химия,
автор: vadimfilenko775
З водою масою 60 кг і відповідної кількості азоту синтезували амоніак масою272 кг. Яка масова частка виходу амоніак по відношенню до теоретичного( это вода, не водень)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
727
272-60=212
211кг=727
vadimfilenko775:
роспишите ответ
Автор ответа:
0
Ответ:
211=727
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Sashaa111
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aruzhankuzyaaruja
Предмет: Русский язык,
автор: MashaSavķina
Предмет: Алгебра,
автор: alex100500741
Предмет: Математика,
автор: emamuradova