Предмет: Физика, автор: oksanastadnicek7

4. (2 бали) Космічний корабель розганяється із стану спокою до швидкості 11 км/с, подолавши 200 км. З яким прискоренням він рухається?​

Ответы

Автор ответа: nastaynikitina2007
0

Ответ:

s=(v²-v0²)/2a

v0=0

s=v²/2a

a=v²/2s

a=11000*11000/(2*200000)=11*110/4=303 м/с кв

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kolaglazov13