Предмет: Физика,
автор: lizagordienko518
прямокутний стіл має масу 20кг. площа основи однією ніжки стола становить 0,0016 м². Визначте тиск, який чинить стіл на підлогу
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
P = F/4S = mg/ 4 S = 20*10 / 0.0064 = 200 /0.0064 = 31 250 Па = 31,25 кПа.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: слава353
Предмет: Английский язык,
автор: илья0909
Предмет: Українська мова,
автор: пташкою
Предмет: Алгебра,
автор: Ruster2016