Предмет: Физика,
автор: evseevaanastasiya809
За 2 хвилини через резистор проходить електричний заряд 480 Кл. Визначити напругу на цьому резисторі, якщо його опір дорівнює 8 Ом.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
32В
Объяснение:
2 минуты=120с
I=q/t
q-электрический заряд
I-сила тока
I=480Кл/120с=4А
U=IR
U-напряжение
U=4A*8Oм=32В
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: sasha505sasha
Предмет: Русский язык,
автор: ФИля07
Предмет: Другие предметы,
автор: Ayaz1159
Предмет: Математика,
автор: Mani220
Предмет: Математика,
автор: Adina87