Предмет: Химия,
автор: 1236680044
яка кількість речовини натрій гідроксиду утвориться при взаємодії 2,3г натрію з водою
З ДАНО ТА ЧІТКИМ ПОЯСНЕННЯМ!!!
Ответы
Автор ответа:
5
Дано:
m(Na)=2,3 г
Найти:
n(NaOH)-?
Решение:
2Na+2H2O=2NaOH+H2
n(Na)=m/M=2,3 г:23 г/моль= 0,1 моль
M(Na)=23 г/моль
n(Na)=n(NaOH)=0,1 моль
Ответ: n(NaOH)=0,1 моль
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: arazaliev
Предмет: Русский язык,
автор: миша411
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: MoogyMemasik