Предмет: Физика,
автор: 2004grim2004
Визначити період коливань контуру який складається з плоского повітряного конденсатора, площа пластини якого S = 0.25 м2, а відстань між пластинами d = 0,5 см, та котушки з індуктивністю L = 3 мГн
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
7 мкс
Объяснение:
S=0.25 м² d=5*10⁻³ м L=3*10⁻³ Гн εo=8.85*10⁻¹² Ф/м T=?
===
C=εo*S/d=8.85*10⁻¹²*0.25/(5*10⁻³)=0.44*10⁻⁹ Ф
T=2*π*√(L*C)=2*3.14*√(3*10⁻³*0.44*10⁻⁹)=7.2*10⁻⁶ c
=====================================
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: arseni9409
Предмет: Русский язык,
автор: зуля551
Предмет: Русский язык,
автор: Vika2828
Предмет: Психология,
автор: slavanevyancevoy3s9c
Предмет: Математика,
автор: nastyahoma2