Предмет: Физика, автор: arsrasr

100 балів.
На відстані r1 = 0,5 м від поверхні відокремленої металевої кулі радіуса R = 10 см і з поверхневою густиною заряду 50 мкКл/м^2 знаходиться заряд q. Щоб наблизити цей заряд на відстань r2 = 10 с м до поверхні кулі, необхідно виконати роботу А = 1,5 Дж. Визначити величину заряду.

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
1

Відповідь: 27,8 мкКл

Пояснення:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Ralina18206
Предмет: Биология, автор: tupoi476