Предмет: Химия,
автор: kirllTop
Обчислить масови частки елементив у хлоридной кислоты
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Обчисліть масові частки у гліцеролі:
Mr(C3H8O3)=3×12+1×8+3×16=92
w(C)=3×12/92=36/92=0,4 або 40%
w(H)=1×8/92=8/92=0,09 або 9%
w(O)=3×16/92=48/92=0,52 або 52%
Автор ответа:
1
Відповідь:
0,03% і 0,97%
Пояснення:
Дано:
HCI
Mr(HCI)=Ar(H)+Ar(CI)
Mr(HCI)=1+35.5=36.5а.о.м
w(H)=1/36.5=3% або 0,03
w(CI)=35.5/36.5=97% або 0,97
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Vika7016
Предмет: Другие предметы,
автор: STAR3125
Предмет: Русский язык,
автор: Вайлет2009
Предмет: История,
автор: tatyana8011988
Предмет: Русский язык,
автор: sashatopla