Предмет: Математика,
автор: bmaja4022
а) Ціна кілограма груш 42 грн. Скільки кілограмів груш купили, якщо за покупку заплатили: 1) 100,8 грн;
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 2.4кг
Пошаговое объяснение: 100.8\2=2.4
Автор ответа:
0
Ответ:
2,4 кг
Пошаговое объяснение:
1 кг груш = 42 грн
? кг груш = 100,8 грн
100,8 : 42 = 2,4 (кг) - купили груш
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Асет1111111
Предмет: Английский язык,
автор: Влад2003лоокек7
Предмет: Русский язык,
автор: 89673936271
Предмет: Алгебра,
автор: gako2004
Предмет: Литература,
автор: Xanteer