Предмет: Физика, автор: sofiaskyrda

Яку роботу виконус пара, піднімаючи молот вагою 5т на висоту 80 см?ТЕРМІНОВО!!!!! Допоможіть будь ласочки,буду дуже вдячна.​

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
2

Відповідь: 40 кДж

Пояснення:

m= 5 т= 5000 кг        A=Fh=mgh

h=80см=0,8 м            A= 5000 · 10 ·0,8  40000 Дж

g=10 Н/кг

--------------------------

A -?


sofiaskyrda: Дякую величезне
sofiaskyrda: це 40000 буде в Дж?
zybkov1950: Так .Я пропустив знак =
Похожие вопросы