Предмет: Математика, автор: danilgordichyk

Купили 10 кг моркви й виготовили з неї 2 л соку. Яка ціна 1 л
соку, якщо 1 кг моркви коштував 8 грн?

Ответы

Автор ответа: katushaakrodat
2

Ответ:

40грн

Пошаговое объяснение:

5кг потрібно для 1л соку

= 5 × 8


turkomasa24: 2 л- 10кг по 8 грн
1 л- ? Кг ? Грн
1) 10*8 = 80(кг)
2) 80:2= 40(грн)
Ответ: 40 грн 1 литер соку
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: HarleOuinn