Предмет: Физика,
автор: dany2111111111
Камінь падає вниз з висоти 100 м. Якою буде його кінетична енергія на висоті 40 м ?
dany2111111111:
пж помогите
Ответы
Автор ответа:
1
Eк=mv2/2
У нас нема маси, але є прискорення вільного падіння 10 м в секунду за секунду
тому спочатку 1 с він пролетів 10 м другу 20 третю 30; 30+20+10=60 100-60=40, тоді його швидкість становила 30м/с
тоді Eк=m30м/с2/2 = 450m
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Яна690157854
Предмет: Английский язык,
автор: колянчик10
Предмет: Русский язык,
автор: какуро
Предмет: Биология,
автор: anastasia869
Предмет: Математика,
автор: Dganil