Предмет: Физика,
автор: Vadimys9229
Який заряд проходить через поперечний переріз провідника за 3 хв при силі струму 0,1А ?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
18Кл
Объяснение:
q=It
3 хв(минут)=180с
q=0,1A*180c=18Кл
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Сема19111
Предмет: Английский язык,
автор: romanrum08
Предмет: Русский язык,
автор: СандуАйка
Предмет: Русский язык,
автор: VladosKot
Предмет: Математика,
автор: nono123