Предмет: Алгебра, автор: jwkdkdiwndkwn

срочно;!!!¡¡¡!¡!!!!¡¡!!!¡¡¡​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: tarasgavrot
1

Нехай X грн-коштує 1кг винограду ,то Y грн-коштує 1кг груш

Рівняння:

5х+2у=78

х+3у=39 - довмножуєм на 5 і віднімаєм перше  рівнняння

5х+2у=78

5х+15у=195

13у=117

у=\frac{117}{3}

у=9

х+3*9=39

х+27=39

х=39-27

х=12

Відповідь: 9 грн коштує 1кг груш та 12 грн коштує 1кг винограду.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: abdulgazizovaf