Предмет: Физика, автор: djroker946

Транспортер піднімає вантаж масою 190кг на висоту 27 м за 1 хв.Визначте ККД транспортера, якщо сила струму в обмотці його електро двигуна дорівнює 3 А, а напруга в мережі 380 В. срочно даю 10балов

Ответы

Автор ответа: cvb115
2

Ответ:

ККД = mgh/UIt *100%

ККД =190*10*27/(380*3*60)*100%=51300/68400*100%=0,75*100%=75%

ККД =75%


djroker946: Спасибі
cvb115: Будь ласка!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: биби23